Легендите на Арсенал срещу Милан на живо и актуализации на резултатите, докато великите артилеристи се изправят срещу италианските си съперници

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Екипът на Arsenal Legends се подреди преди приятелския мач между Arsenal Legends и Milan Glorie(Изображение: Stuart MacFarlane)

Ключови събития

Робърт Пирес празнува отбелязването на четвъртия гол на Арсенал Вижте галерията17: 14КЛЮЧЕНО СЪБИТИЕ

Феновете на Арсенал искат завръщане на Кану

Привържениците на Арсенал се пошегуваха, че биха предпочели да видят Nwankwo Kanu отпред вместо тях вместо Olivier Giroud.

Нигериецът отбеляза хеттрик в приятелската победа в събота с 4: 2 над Милан Глори и феновете на „артилеристи“ биха били много доволни да го върнат.

Прочетете цялата история тук!

(Изображение: Екшън изображения чрез Ройтерс)

17: 03КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

Какво правят сега?

Феновете на Арсенал бяха посрещнати с пътешествие по паметта с днешния приятелски мач.

колко дълбоко е езерото Лохнес

Тук NEWSAM Football разгледа по -отблизо какво правят легендите на артилеристите.

Кликнете, за да прочетете повече!

16:49

Акценти

Не е зле куп мъже на средна възраст, а?

Можете да преживеете отново всички голове от победата на Arsenal Legends с 4-2 над Милан Глори с акцентите на ITV.

Може би някои от тези момчета биха попаднали в настоящите Gunners XI ...

16:30

Навсякъде в Емирствата

Тогава навсякъде в Емирейтс, където Кану върна годините с хеттрик, тъй като Легендите на Арсенал победиха Милан Глори с 4: 2 след забавен следобед в Емирейтс.

Разпродадена тълпа видя как двете страни, обсипани със звезди, показват, че въпреки че може да са качили още няколко килограма, те все още имат уменията да свършат работата.

Хеттрикът на Кану беше най-важният момент, като Робърт Пирес и Фреди Люнгберг все още се комбинираха добре, като късният гол на французина предизвика най-силните възгласи за деня.

Кристиан Виери вкара мрежа два пъти за гостите, но хората на Арсен Венгер излязоха начело.

15:54

Пълен работен ден

90 минути - Всичко свърши и Арсенал изтича заслужените победители срещу Милан. Много голове, много точки за говорене и прекрасен следобед в помощ на велика кауза във Фондация Арсенал.

Благодарим ви, че се присъединихте към NEWSAM Football за нашия блог на живо!

15: 52КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

ГОЛОВЕ! Arsenal Legends 4-2 Milan Glorie (Vieri, писалка)

88 минути - Масаро печели дузпа за Милан. Той слиза театрално след минимален натиск от Cygan, но купува удар на място. Наказанието на Vieiri е спасено от Lehmann, но той отбелязва с отскока си. Милан го изравнява с 4-2.

15: 46КЛЮЧЕНО СЪБИТИЕ

ГОЛОВЕ! Арсенал Легенди 4-1 Милан Глори (Пирес)

84 минути - Превъзходно. Пътувахме назад във времето. Люнгберг връща годините назад, изпива топка през тълпата от трима защитници на Милан и ги бие за темпо. Шведът се квадратира за немаркиран Пирес, който надлежно конвертира от близко разстояние. 4-1 е за Арсенал и може би ще видим пети ...

15:44

82 минути - Desailly отново влиза в битката и заменя Costacurta. Симон пропуска опита си за волейбол на ръба на кутията. Той подскача любезно за втори опит и това усилие пламва над напречната греда. Хващане за сламки.

15: 41КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

ГОЛОВЕ! Арсенал Легенди 3-1 Милан Глори (Кану, писалка)

79 минути - Прекрасното едно-две на Боа Морте и Люнгберг е прекъснато от фаул на Масаро в наказателното поле. Дадена дузпа. Изпълнен дузпа. Кану завършва своя хеттрик от спорта. Той го удря в дясната страна на мрежата и Дида се гмурка по грешен път. 3: 1 за Арсенал и те имат добра стойност за него.

15:38

76 минути - Люнгберг нанася ниско центриране в кутията на Милан след приятно око, дори и да е ненужно пресичане. Той профучава покрай последния човек и Дида отново се вкоренява на мястото, но бързащият Боа Морте не можеше да се измъкне у дома. Арсенал води с 2-1 и изглежда много способен да отбележи още един.

Джузепе Панкаро идва на мястото на Ди Канио за Милан.

15:35

72 минути - Люнгберг слезе, стиснал коляното си след закъсняло предизвикателство от Дарио Симич, но изглежда добре да продължи. Гриманди допуска нарушение за Арсенал на около 40 ярда, а Милан губи свободен удар, като го изпълнява бързо.

нов въпрос на спортен водещ
15: 32КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

ГОЛОВЕ! Арсенал Легенди 2-1 Милан Глори (Кану)

69 минути - Пак е този човек. Пирес изпълнява фаул от Еранио на ръба на наказателното поле. Центрирането на Боа Морте се насочва от напречната греда от Кану. Няма нужда от технология на целевата линия. Това е доста над линията. Дида едва помръдна и Арсенал води с 2-1.

15:29

67 минути - Overmars показва възрастта му. Той върви рамо до рамо с Еранио и се дърпа неудобно. Пътуващият се хваща за бедрото му и той е бурно овация. Добър опит, но на 43 няма да бъдете толкова бързи, колкото преди.

15:27

65 минути - Боа Морте нахлува в кутията и се подминава покрай пързалката на Костакурта. Дида е изтеглен и топката е изчистена, но само до Кану. Кану обръща Кабоне и бързо удря палубата с инерцията си. Имаше ли контакт? Съдията не е убеден. Не се дава наказание!

15:25

62 минути - Кафу прави взрив надолу по десния фланг и е проверен от Overmars. Свободният удар се изпълнява от Ди Канио, но се разрешава от Боа Морте.

15:21

58 минути - Арсенал го чука добре и след натрупване на пациент, Люнгберг греши Амброзини, за да изпрати центриране в кутията. Кану не може да установи контакт.

Саймън Коуел е гей

Overmars се въвежда отново от резервната скамейка и заменя Limpar за домакините.

15:17

55 минути - Ди Канио печели, губи, печели, губи и отново печели притежание на крилото за Милан. В крайна сметка дълга топка от Серджиньо намира пътя си към Виейри, но първото му докосване е лошо.

15:15

53 минути - Арсенал пробива Гилберто, който играе едно-две с Кану. Бразилецът изтегли удара си точно преди Пети да бъде заменен с Луис Боа Морте.

15:13

50 минути - Тук сме изпаднали в малко ритническо темпо. И двете страни отидоха до другия край на полето и двете принудиха важни блокове - Костакурта за Милан и Туре за Арсенал. Предполагам, че е от край до край, но не с главоломна скорост ...

15:11

48 минути - Дългата топка на Еранио над върха открива Ди Канио в кутията на Арсенал. Италианецът има наклонено усилие при вратата, което се спасява от дланите на Леман, но топката прелита неудобно над напречната греда. Арсенал се справи с корнер.

15:06

46 минути - Второто полувреме е в северен Лондон. Милан смени вратаря си с Дида. Йенс Леман замени Seaman в мрежата на артилеристите. Днешната игра е донесла 1 милион паунда за Фондация Арсенал.

14:51

Полувреме

45 минути - Последните пет минути на полувремето преминават с малко инциденти. Темпото се забави с нивото на резултатите при 1-1.

Арсенал поведе с любезното съдействие с глава на Кану, но Виери изравни отблизо за гостите.

Останете с нас за второто полувреме скоро на живо!

14:45

40 минути - Десайли е заменен от Стефано Еранио. Промяната е направена веднага след като Hoyte е направил поредния удар на белите дробове по фланга. В момента е без клуб. Може би играе за ход?

(Изображение: AFP/Гети)

14: 43КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

ГОЛОВЕ! Арсенал Легенди 1-1 Милан Глори (Виери)

37 минути - Милан спечели корнер от удара на Ди Канио. Амброзини изпраща остър удар към целта от доставката и принуждава превъзходното спасяване на моряка, но върхът пада любезно на Виейри, който го прехвърля отблизо. На стадион 'Емирейтс' е 1: 1.

14:40

34 минути - Overmars изстрелва широко целта, но това е краят на следобеда му. Той е заменен от Андерс Лимпар. Милан смени Бобан с Марко Симоне.

(Изображение: Офсайд спортна фотография)

14:38

32 минути - Това беше блестящо. Найджъл Уинтърбърн се вмъква в Di Canio и двойката пресъздава сблъсъка си по време на игралните си дни с театрално падане. Прегръщат се след това. Приятно докосване.

най-лошите градове за живеене във Великобритания
14:36

30 минути - Кану едва пропуска шанса да добави към резултатите си и на Арсенал. Той събира кратък пас на ръба на кутията от Пирес и с плавно движение обръща Албертини, оставяйки го за мъртъв. Нападателят изпраща удар точно над напречната греда и не беше далеч 2-0.

Албертини бързо е заменен от Анджело Кабоне. Малко грубо.

14: 32КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

ГОЛОВЕ! Арсенал Легенди 1-0 Милан Глори (Кану)

27 минути - Кану се издига най-високо, за да срещне идеалния кръст на Пети в кутията. Нахалните напред само с пръсти вървят в горния ъгъл и това е 1-0 за Арсенал! Със сигурност това беше първото му докосване на топката!

14:29

25 минути - Кану заменя Жилберто за Арсенал. Има огромно настроение от целия стадион Емирейтс. Нигерийските слотове спретнато до Ljungberg в атака.

14:28

22 минути - Лунгберг се подминава покрай Албертини и набива центриране в полето на Милан. Пирес губи маркера си и прави връзка с глава, но усилията му са насочени далеч от целта. Арсенал отново на върха.