Кой канал е Уест Хям срещу Ливърпул? Начален час, подробности за телевизията и потока на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Ливърпул най-накрая преоткри формата си в четвъртък, когато победи Тотнъм с 3: 1(Изображение: Гети изображения)

Ако погледнете таблицата с формулярите за последните пет мача, Уест Хям е втори.

какво се случи с тед бънди

„Чуковете“ спечелиха четири поредни победи във Висшата лига в серия, която до четвъртък ги бе вкарала в четворката, почти без никой да забележи.

Повече внимание беше отделено на борбите на Ливърпул през последния месец.

'Червените' обаче най-накрая отбелязаха победата си в първа лига и голове от 2021 г. в четвъртък, когато победиха Тотнъм Хотспур с 3: 1, изтласквайки Уест Хям на пето място в процеса.

Въпреки това Reds & apos; проблемите с нараняванията не показаха признаци на облекчаване в четвъртък.

В момента Джоел Матип, Фабиньо, Наби Кейта, Диого Джота, Джо Гомес и Върджил ван Дайк са на масата за лечение.

На пресконференцията в петък шефът Юрген Клоп не беше сигурен за размера на контузията на Матип, след като бе заменен на полувремето срещу „Шпорите“, но каза, че Фабиньо - който пропусна победата в четвъртък - нямаше „шанс“ да играе.

В колко часа е Уест Хем срещу Ливърпул?

Началото е 16.30 часа в източен Лондон в неделя следобед.

фа купа финал какъв канал

Четири мача се играят в неделя, като се започне с Челси срещу Бърнли в 12 часа преди Лестър да приеме Лийдс в 14 часа.

Последният мач за деня включва Тотнъм Хотспър - който загуби от Ливърпул с 3: 1 в четвъртък - отива при Брайтън.

Уест Хем срещу Ливърпул телевизионен канал и поток на живо

Уест Хям срещу Ливърпул е един от трите мача във Висшата лига, който се показва в Sky Sports в неделя.

Sky Sports & apos; Каналите на главното събитие и Висшата лига показват всички най-добри мачове на днешния ден, с изключение на Челси срещу Бърнли.

Тези с абонаменти за Sky Sports могат да предават поточно мача чрез приложенията Sky Go или NOW TV.