Феновете на Астън Вила хвърлят КАБАД на Стив Брус по време на драматичното равенство на Престън, тъй като натискът нараства върху шефа на Виланс

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Феновете на Астън Вила хвърлиха зеле на Стив Брус с обсебения шеф под нарастващ натиск след драматично равенство у дома на Престън.

Виляните излязоха с точка след равенството 3-3, въпреки че държаха аванс 2-0 на почивката след голове на Джонатан Коджия и Тами Ейбрахам.

Но Джеймс Честър видя червено девет минути след второто полувреме, а Даниел Джонсън преобразува получената дузпа за Норт Енд.

Пол Галахър изравни 11 минути от време, преди Луи Моулт да изглежда, че е грабнал закъснял победител за Престън.

(Изображение: Birmingham Mail)

чихуахуа взето от чайка

Но Яник Боласи облекчи част от натиска върху мениджъра си, като изравни в списъчното време, въпреки че Глен Уилън можеше да го направи още по -добър.

Той пропусна дузпа с последния удар на мача, за да отрече на домакините какви биха били и трите точки.

Това е само една победа на 10 за Брус и Вила и второто им поредно равенство след безизходица 1-1 с Бристол Сити на Аштън Гейт в петък вечерта.

ванеса хъджънс и гадже

Фен на Вила изпуска разочарованието си (Изображение: Birmingham Mail)

Брус изведе Вила до крачка от миналия мандат във Висшата лига, но те бяха победени във финала за плейоф от Фулъм.

Последва бурно лято и само три победи през този мандат ги оставят на 12 -о място в шампионата, седем точки от първите две.