Нападатели на финала на Световното първенство: Деян Ловрен хвърля протестиращия от Pussy Riot на земята

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Финалът на световното първенство беше ударен от нашественици на терена в 52 -ата минута.

Четирима зрители едновременно изтичаха на терена и прекъснаха играта в мача на световния футбол.

Деян Ловрен се опита да издърпа един от тях на пода, докато стюардите изтичаха на терена, за да се справят с прекъсването.

cbb изгонване на задната врата

Политическата протестна група Pussy Riot пое отговорност за нахлуването в социалните мрежи малко след като зрителите изтичаха на терена.

Нашествениците бяха облечени в една и съща униформа и изглеждаше, че идват от една и съща част на стадиона.

Ловрен дърпа нашественик на земята (Изображение: REUTERS)

Зрителите изтичаха на терена (Изображение: Getty Images Europe)

карън дотрис мери попинз се завръща

Стюардите издърпват нашественик на земята (Изображение: Getty Images Europe)

Pussy Riot са руска феминистка протестна пънк рок група със седалище в Москва.

Те са известни с пра-ЛГБТ права и опозиция на руския президент Владимир Путин.

В обширен пост във Facebook след инвазията на терена те поискаха „освободете всички политически затворници“, „спрете незаконните арести на митинги“ и „позволете политическа конкуренция в страната“, наред с други неща.

Изглежда, че засегна Хърватия повече от Франция, с Dider Deschamps & apos; страна удари два пъти след инвазията за 4-1 нагоре.

Автогол на Марио Манджукич бе изстрелял Франция напред в началото, като обърна свободния удар на Антоан Гризман покрай собствения си вратар.

Длъжностните лица бързо излязоха на терена, за да се справят с прекъсването (Изображение: REUTERS)

кога изтича срокът на монетите от 1 паунд

Ловрен стои над един от нашествениците (Изображение: Getty Images Europe)

Иван Перишич изравни за Хърватия, преди да се справи в собствената си кутия, като реферът даде дузпа след консултация с VAR.

Гризман нанесе дузпата, а Франция удължи аванса си чрез Пол Погба след инвазията на терена.

Килиан Мбапе вкара четвъртия си гол в турнира за 4-1, но Манджукич даде на Хърватия надежда, като се възползва от грешка на Уго Льорис малко след това.