Какъв канал е Тотнъм Хотспър срещу Ливърпул? Начален час, подробности за телевизията и потока на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Ливърпул

Ливърпул изравни Тотнъм с 2: 1, когато двете страни се срещнаха на Анфийлд миналия месец(Изображение: Снимка от JON SUPER/POOL/AFP чрез Getty Images)

Двама тежка категория от Висшата лига се срещат в северния Лондон тази вечер, когато Тотнъм Хотспър посреща Ливърпул.

банка на мравка и дек

Когато двете страни се срещнаха на „Анфийлд“ миналия месец, те бяха първи и втори в таблицата.

Същата вечер гол на Роберто Фирмино в последната минута осигури победа с 2: 1 за отбора на Юрген Клоп.

Сега те са пети и шести - Ливърпул е по -високо класираната страна - въпреки че победата на всяка от двете страни ще ги върне обратно в челната четворка.

Ливърпул все още търси своята победа в първа лига и голове през 2021 г., след като в последните четири мача извади празно място в безпроблемна серия, която датира от края на декември.

40 е новото 20

Те обаче ще бъдат подсилени от завръщането както на Джоел Матип, така и на Джордан Хендерсън.

Камерунският национал Matip ще се включи обратно в защитата на мястото на Rhys Williams, което ще позволи на Хендерсън да възобнови ролята си на халф.

Междувременно „Шпорите“ спечелиха две от последните си пет, а победата над Ливърпул щеше да осигури победи в първенството за първи път от ноември.

могат ли наемодателите да кажат, че няма домашни любимци във Великобритания

Жозе Моуриньо намекна за още проблеми с контузиите в пресконференцията в сряда, въпреки че отказа да уточни подробностите.

В колко часа е Тотнъм Хотспър срещу Ливърпул?

Началото е от 20:00 часа тази вечер в единствения мач от Висшата лига, който се играе в четвъртък.

Тази вечер мачът в Лондон е част от тежък график за действащите шампиони, който включва и мачовете от лигата срещу Манчестър Сити и Лестър, както и равенството в Шампионската лига с РБ Лайпциг.

Шпорите също ще се изправят срещу Манчестър Сити през следващите седмици, както и лондонско дерби с Челси на Томас Тухел.