Кой канал е Ман Сити срещу Тотнъм? Подробности за финалната телевизия на Carabao Cup и подробности за потока на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Надеждите на Манчестър Сити за осигуряване на безпрецедентен четворка може би са били прекратени от Челси миналия уикенд, но хората на Пеп Гуардиола все още имат шанса да постигнат впечатляваща тройка през този сезон, започвайки с Купата на Карабао в неделя.

Но за да го направят, те ще трябва да победят отбор на Тотнъм, който иска да вземе първия си трофей от 2008 г.

Шпорите може да са достигнали финала на Шампионската лига през 2019 г., но не са вдигали сребърни прибори, след като победиха Челси с 2: 1 в продълженията на финала за Купата на лигата през 2008 г., като също опитаха окончателно поражение в същото състезание през 2009 и 2015 г.

Клубът от Северен Лондон ще бъде изведен на финала за Купа Карабао от най -младия мениджър във Висшата лига Райън Мейсън след уволнението на Жозе Моуриньо в понеделник.

Мейсън започна управлението си като временен старши треньор срещу Саутхемптън в сряда вечерта - същата нощ, когато Сити се изправи срещу Астън Вила.

Райън Мейсън по време на тренировките на Тотнъм, след като стана временен старши треньор.

През този сезон хората на Гуардиола се надяваха да станат първият английски клуб, спечелил „четворката“ - Шампионската лига, Висшата лига, ФА Къп и Купата на Лигата. Но поражението от 1: 0 в събота от Челси на полуфинала за ФА Къп означава, че сега могат да вдигнат само три трофея този сезон.

дневен огледален хороскоп днес

Кога е Ман Сити срещу Тотнъм Хотспур?

Началото на финала за Купата Карабао е в 16.30 часа в неделя, 25 април и ще се проведе на стадион „Уембли“ пред 8 000 фенове-най-голямото спортно събитие във Великобритания, което е домакин от първото блокиране през март 2020 г.

Изминаха малко повече от два месеца, откакто тези страни се срещнаха за последен път, когато скобата на Илкай Гундоган и дузпата на Родри донесоха на Сити победа с 3: 0.

Това последва победи с 2: 0 за „шпорите“ срещу манчестърския клуб след назначаването на Моуриньо.

Подробности за телевизионния канал и потока на живо

Финалът за Купата на Карабао в неделя ще бъде показан по основните канали на Sky Sports и Sky Sports Football.

Покриването на мача Man City срещу Spurs ще започне в 16:00 ч. Абонатите на Sky Sports също ще могат да гледат онлайн чрез уебсайта или приложенията Sky Go и BT Sport.

Играта идва седмица след деня, откакто беше обявено, че и двата клуба планират да се присъединят към Европейската Суперлига, преди бързо да извърнат обратен завой във вторник след публичен протест.