Какъв канал е Ливърпул срещу Саутхемптън? Начален час, подробности за телевизията и потока на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Клоп ще се нуждае от три точки, ако иска да поддържа живите надежди за европейския футбол(Изображение: басейн чрез REUTERS)

Ливърпул ще се стреми да отмъсти, когато се справи със Саутхемптън в събота.

Когато двата отбора се срещнаха по-рано тази година, светиите успяха да вземат и трите точки с домакинска победа с 1: 0.

Победата на Саутхемптън допринесе за спираловидната форма на Ливърпул по онова време, което ги видя и срещу Брайтън и Бърнли.

рокля на Кейт Гарауей днес

Но тъй като реваншът идва на Анфийлд, Ливърпул се нуждае от победа, с външен шанс за европейски футбол през следващата година.

Ливърпул изостава на седем точки от четвъртия Челси, но има мач пред финалистите в Шампионската лига, като остават само няколко мача.

Саутхемптън се озовават на 15 -то място, десет точки над зоната за изпадане, но с игра в ръка над всички под тях те вероятно са в безопасност от изпадане.

Ливърпул издържа трудна кампания

Ливърпул издържа трудна кампания (Изображение: басейн чрез REUTERS)

Въпреки това и двата отбора влизат в равенство в лоша форма, като Ливърпул е завършил последните три отскока, а Саутхемптън има само една победа в последните пет.

Ливърпул игра за последно на 24 април, давайки на отбора дълга почивка в иначе натоварен сезон, но те се нуждаят от трите точки, за да запазят шанса да играят в Европа през следващата година.

В колко часа е Ливърпул срещу Саутхемптън?

Началото е в 20:15 часа, събота, 7 май.

Това е последният мач от четири мача, които се играят в събота, а също така Ман Сити играе с Челси на генерална репетиция на финала на Шампионската лига.

В последната среща на двойката през януари Саутхемптън спечели мача с 1: 0 (Изображение: POOL/AFP чрез Getty Images)

Ливърпул срещу Саутхемптън телевизионен канал и предаване на живо

Мачът може да се гледа на живо в Sky Sports Premier League и Sky Sports Main Event.