Какъв канал е Арсенал срещу Нюкасъл? Начален час, телевизионен канал и поток на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Кийър Тиърни с протегнати ръце, докато играе за Арсенал

Кийър Тирни може да се завърне в игра за Арсенал тази вечер, след като пропусна равенството миналата седмица с Кристъл Палас(Изображение: Гети изображения)

Печелившата серия на Арсенал приключи в четвъртък с доста тъпо равенство без голове у дома за Кристъл Палас.

Този резултат означаваше, че те все още не успяха да пробият в горната половина на таблицата във Висшата лига.

къде живее том харди

Въпреки това, победа над Нюкасъл тази вечер, който ги доведе до продължения миналия уикенд в третия кръг на ФА Къп, щеше да ги покачи в топ 10, макар и за сметка на Астън Вила, която ще изиграе четири мача по -малко.

Арсенал се нуждаеше от допълнителни удари от Емил Смит Роу и Пиер-Емерик Обамеянг, за да изпрати Свраките преди девет дни.

Те извадиха празно място в четвъртък вечерта у дома на Палас, докато последният резултат на Нюкасъл беше мрачното поражение с 1: 0 от Шефилд Юнайтед, резултат, който даде на Блейдс първата им победа в лигата за сезона.

В колко часа е Арсенал срещу Нюкасъл?

Началото в Емирствата ще бъде тази вечер в 20:00.

какво означава 606

Арсенал срещу Нюкасъл е единственият мач от Висшата лига, който се играе в понеделник, въпреки че мачове като Лестър срещу Челси и Фулъм срещу Манчестър Юнайтед следват по -късно през седмицата съответно във вторник и сряда.

Арсенал срещу Нюкасъл телевизионен канал и поток на живо

Последното пътуване на Нюкасъл до Емирствата беше показано от Би Би Си, но тъй като това е среща от Висшата лига, феновете ще се нуждаят Небето Спорт този път.

Покритието ще започне на основното събитие на Sky Sports и Висшата лига на Sky Sports в 19:00. Както винаги, всеки с абонамент може да стриймва играта чрез приложението Sky Go или NOW TV, в зависимост от това коя услуга използва, за да плати за Sky Sports.

Новини от отбора на Арсенал срещу Нюкасъл

Габриел Мартинели се загрява за Арсенал

Габриел Мартинели беше контузен при загрявката, когато Нюкасъл за последно посети Арсенал преди девет дни (Изображение: Гети изображения)

Кийър Тиърни се завърна на тренировки за артилеристите, след като пропусна равенството в четвъртък с Двореца като предпазна мярка с оплакване на теле.

Нападателят Габриел Мартинели също може да се върне в действие, след като контузи глезена си в загрявката преди сблъсъка миналия уикенд с Нюкасъл, но Пабло Мари остава извън играта.

лили алън приплъзване на зърното

Нюкасъл ще остане без Райън Фрейзър, който беше изпратен миналата седмица срещу Шефилд Юнайтед, и Алън Сен-Максимин, който все още се възстановява от Covid-19, въпреки че се завърна на леки тренировки.

Капитан Джамаал Ласелес също трябва да се върне в сърцето на Свраките & apos; защита.