Олимпийският герой по плуване Адам Пити демонстрира впечатляващи лицеви опори на Супермен, които му помогнаха да спечели злато в Рио 2016

Други Спортове

Вашият Хороскоп За Утре

Героят от плуването на британските олимпийски игри Адам Пити показа невероятните си умения за натискане в тази блестяща публикация в Instagram.

излиза в киното през октомври 2019 г. Великобритания

21-годишният младеж от Ютоксетер спечели първия медал на Великобритания от олимпиадата в Рио, с което сложи край на 28-годишното чакане за плуване на мъже във Великобритания.

Той показа експлозивната сила в ръцете си във видеото, което беше заснето, докато тренираше преди игрите в Рио.

Заснет със знаме на Съюза на заден план, Пийти се отблъсква от земята в бавно движение, преди да пляска във въздуха.

Peaty излита по време на натискането на захранването

Той се подготвя да пляска във въздуха

Той показва уменията си за притискане

Адам Пити празнува, след като счупи световния рекорд и спечели злато във финала на 100 м бруст мъже

Пити беше далеч и далеч класа на полето (Изображение: AFP/Гети)

Едва след като Адриан Мурхаус през 1988 г. британец бе спечелил олимпийска титла по плуване, а Пити спечели същата надпревара на 100 метра бруст в световен рекорд от 57,13 секунди и с повече от 1,5 секунди.

Но Пити, който има за ментор двойна олимпийска шампионка и четирикратна медалистка Ребека Адлингтън и треньорът му от Град на Дерби Мел Маршал, който да го ръководи, няма да почива на лаврите си.

Той вече очакваше с нетърпение да подобри несравнимото представяне, когато се завърне на обучение в училището Repton и университета Loughborough след заслужена почивка.

Пити, който се състезава в щафетата 4x100 м смесена в петък, каза: „Да, готов съм. Имам един от най -добрите ментори в света в Мел. Тя е била там и е направила всичко.

- И говоря доста с Беки. Тя е била там и е направила всичко.

- Но няма да се примиря с това. Ще бутам напред.

Пити разби собствения си световен рекорд (Изображение: AFP/Гети)

„Сигурен съм, че всеки носител на златен медал казва това, но аз и Мел действаме по различен начин, винаги се стремим към върхови постижения и самоусъвършенстване.

xbox gold ноември 2018 г

„Ще бъде добре да се върнем в Рептън, да се върнем в Лафбъро и да вземем онези области, които можем да подобрим.

„Но засега се наслаждавайте, направете това реле и се надявам да получите още едно добро представяне за Team GB.“

Сега Пийти планира да се изнесе от семейния дом, който споделя с майка си Каролайн и татко Марк, които бяха в Рио, за да го гледат заедно с приятелката си Анна Заир, 19-годишна студентка по психология в университета в Лафборо.

„Единствената причина, поради която не се изнесох, беше заради печелившата формула“, каза Пити, който не видя причина за сътресения при натрупването на Рио.

„Не мога да спра да се прищипвам“, написа Заир в Туитър в понеделник сутринта, след като се събуди, че приятелят й е олимпийски шампион.

74-годишната баба на Пийти Мейвис Уилямс също трябва да е в неверие.

Престън (певец)

Той беше шокиран, когато беше информиран, че последователите й в Twitter са се превърнали от десетки в хиляди за броени часове, превръщайки се в явен победител в приятелската битка на последователите с майка му.

И Пити очаква с нетърпение да се събере отново с баба си.

„Моята баба означава света за мен. Надявам се, че е горда “, добави той.

- Тя е страхотна бавачка. Тя винаги е вярвала и в мен. Смятам, че е смешно, че се състезават за това, но ние сме такова семейство.

21-годишният играч доминираше от началото до края (Изображение: AFP/Гети)

„Нямам търпение да се прибера сега при баба си и да я прегърна силно.

„(Но) все още имаме работа за вършене и ние ще продължим за смесената щафета.“

Великобритания беше критикувана за спечелването само на три медала в пула в Лондон 2012 г., нито един от тях златен.

Но два бяха спечелени на втората вечер на финалите по плуване тук, като Пити водеше, а Джаз Карлин добави сребро на 400 м свободен стил.

Британският отбор има шанс за медал в смесената щафета, която включва две дължини на всеки удар, особено с участието на Пити.

Това е един от редицата допълнителни шансове за медал в пула, но нито един не е толкова прикован като Peaty.

ръката на жълтата жилетка е издухана

Той изненада дори себе си с последното си време, което го накара да се чуди „Къде са всички?“

Пити беше очевиден фаворит, влизащ в игрите като световен шампион и единствен човек в историята, който плува под 58 секунди.

Златото на Peaty е първият медал за отбор GB на игрите (Изображение: AFP/Гети)

Той подобри собствения си световен рекорд в жегата си в събота, достигайки 57.55 и беше с 0.07 по-бавен в полуфинала, тъй като се класира най-бързо.

И той все по -бързо вървеше към върховна победа.

значение на ангел номер 13

Той завърши първите 50 м за 26.61, 0.08 при световен рекорд и бурна втора дължина го видя да увеличи предимството си, за да спечели във време, дори по -бързо, отколкото си е представял.

Камерън ван дер Бург от Южна Африка, шампионът в Лондон през 2012 г., беше втори в 58.69, а Коди Милър от САЩ трети в 58.87.

Пийти каза: „Щях да се справя добре, за да попадна под 57.9 в жегите, но това направо ме порази.

„Запазих хладнокръвие през полуфинала и след това продължих отново.

„(Но) последователността означава много повече за мен от тези единични времена.“

Адам Пити се състезава да счупи световния рекорд и да спечели злато във финала на 100 м бруст мъже

Peaty поведе от самото начало (Изображение: AFP/Гети)

Пити претендира за злато в ново рекордно време (Изображение: AFP/Гети)