Английският стример прекъсва мълчанието защо удържа финала на Евро, като щурмува терена

Uk News

Вашият Хороскоп За Утре

Английски стрийкър говори за това защо той нахлу на терена снощи и удържа финала на Еврото.

Адам Харисън излезе на терена през втората половина на мача на Англия срещу Италия снощи.

Играчите на Англия не изглеждаха впечатлени, докато гледаха стюардите да преследват Харисън по терена, докато някои италиански играчи се засмяха на зрелището.

Амбициозният певец Харисън сега наруши мълчанието си за лудориите си, заявявайки, че 'направих всичко това за добро време'.

В вече изтрит пост в Instagram той каза: „В края на деня ... Обичам родината си и направих всичко това добре. Нищо друго освен любов и уважение към Англия тази вечер. ГОЛЯМА ЛЮБОВ ХОРА. '

Какво мислите за каскадата му? Кажете ни в секцията за коментари по -долу.

(Изображение: Гети изображения)

Фенът на Англия също сподели своя снимка с върха в ръка, който е придружен от терена от двама стюарди.

Харисън се състезава в шоуто за таланти на Би Би Си на Little Mix The Search като член на boyband New Priority.

Той беше прескочил рекламните натрупвания с ризата в ръка и носеше само чифт панталони по време на каскадата.

Стрийкърът успя да избяга от стюардите и да си проправи път на терена

Стрийкърът успя да избяга от стюардите и да си проправи път на терена (Изображение: Офсайд чрез Getty Images)

Двама стюарди го последваха и сякаш го бяха притиснали в ъгъла от тънката линия.

Той успя да ги избегне, преди да събори трети стюард на земята.

Един от тях се появи, за да го завлече на пода, преди да се изправи.

Робърт Съливан (джудист)

След това четвърти стюард успя да го спре само на няколко метра от италианския вратар Джанлуиджи Донарума.

Той сподели кадри от себе си на стадиона по време на мача

Той сподели кадри от себе си на стадиона по време на мача (Изображение: adamharison / Instagram)

Поведението на Харисън беше порицано от футболните фенове, след като спря вече напрегнат мач (Изображение: adamharison / Instagram)

Каскадът беше ударен от футболни фенове, след като спря вече напрегнат мач.

националният химн черно огледало

Преди мача Харисън можеше да бъде видян да купонясва на трибуните, преди да изтича на терена.

Той се беше заснел как пристига на „Уембли“ и в друг клип отпразнува откриващия гол на Люк Шоу през втората минута на мача.

Бъдещият певец се състезава в шоуто за таланти на BBC на Little Mix The Search

Бъдещият певец се състезава в шоуто за таланти на BBC на Little Mix The Search (Изображение: adamharison / Instagram)

В клипа той носеше червена фланелка на Англия, докато феновете аплодираха и скачаха по седалките около него.

Това беше последното видео, което Харисън публикува, преди да нахлуе на терена.

По -късно певецът публикува видео с каскадата си, надписвайки го: „Ами това беше забавно“.

Харисън беше част от New Priority, заедно с Kaci Brookz, Adam Harison, Talis Eros, Zeekay и Lee Collinson.

Търсенето имаше за цел да създаде нова поп група, която да подкрепя Little Mix на турне, а конкурсът в крайна сметка беше спечелен от От септември.

Нацията остана с разбито сърце в неделя вечер, когато Италия победи Англия, след като мачът стигна до дузпи.

Италия прекрати офертата на Англия за слава с победа с 3-2, след като трима играчи, Маркъс Рашфорд, Джейдън Санчо и Букайо Сака, всички пропуснаха, след като мачът завърши 1-1 след продължения.

Това стана 25 години след като мениджърът Гарет Саутгейт пропусна решаващия удар в полуфинала на Евро 96.